Setien publikon listën anti-Valencia: Kthehet Lionel Messi

Futboll

Setien publikon listën anti-Valencia: Kthehet Lionel Messi

Më: 24 janar 2020 Në ora: 19:00
Ilustrim

Quique Setien ka publikuar listën me lojtarët e ftuar për ndeshjen kundër Valencias.

Trajneri i Barcelonës, Setien, ka publikuar sot listën me lojtarët e futar për ndeshjen e radhës në La Liga, të cilën Barca e luan kundër Valencias.

Në këtë ndeshje, Setien nuk do të mund të llogarisë në shërbimet e Ousmane Dembele, Luis Suarez dhe portierit Neto.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat