Juventus dhe Barcelona finalizojnë shkëmbimin! - Bota Sot
Juventus dhe Barcelona finalizojnë shkëmbimin!

Futboll

Juventus dhe Barcelona finalizojnë shkëmbimin!

Më: 24 janar 2020 Në ora: 23:29
Juventus dhe Barcelona

 

Juventus dhe Barcelona kanë konfirmuar ditën e sotme shkëmbimin e talenteve Alejandro Marques dhe Matheus Pereira.

Ky i fundit ishte i huazuar te Dijon në Francë, por tashmë do të kalojë te Barcelona.

Nga ana tjetër, sulmuesi i Barcelonës B, 19-vjeçari Alejandro Marques do të kalojë te Juventus, ku sipas gjasave do të aktivizohet fillimisht me ekipin e dytë, që luan në Serie C.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat