KF Dukagjini jep lajmin e kobshëm, ndërron jetë doktori - Bota Sot
KF Dukagjini jep lajmin e kobshëm, ndërron jetë doktori

Futboll

KF Dukagjini jep lajmin e kobshëm, ndërron jetë doktori

Nga: K. G. Më: 25 janar 2020 Në ora: 12:22
KF Dukagjini jep lajmin e kobshëm, ndërron jetë doktori

Klubi i futbollit Dukagjini nga Klina me pikëllim të thellë njofton opinionin, se ka ndërruar jetë doktori Gjon Gjidoda. 

“Me pikëllim të thellë morëm lajmin për vdekjen e hershme të Dr. Gjonit, një njeri me vlera të larta morale dhe profesionale një shembull i së mirës dhe së drejtës.

Drejtori, stafi dhe i gjithë klubi i Dukagjinit i shpreh ngushëllimet me të sinqerta familjes Gjidoda.

Prehu në paqe”, shkruan në faqen e profilit të facebookut, KF Dukagjini.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat