Arrihet marrëveshja, Inter siguron blerjen e katërt! - Bota Sot
Arrihet marrëveshja, Inter siguron blerjen e katërt!

Futboll

Arrihet marrëveshja, Inter siguron blerjen e katërt!

Më: 25 janar 2020 Në ora: 13:15
Antonio Conte

Interi nuk ka frena këtë merkato, teksa pasi ka prezantuar zyrtarisht Young dhe Moses, si dhe ka siguruar shërbimet e Eriksen, tashmë bën edhe goditjen e radhës. Bëhet fjalë për Olivier Giroud.

Sipas lajmeve të fundit, drejtuesit zikaltër kanë gjetur marrëveshjen me lojtarin si dhe Chelsean.

Giroud do të ketë një pagë prej 4 milionë eurosh, plus bonuset në varësi të paraqitjeve të tij. Për londinezët do të shkojnë 5 milionë euro, si dhe 1.5 milion të tjera në formë bonusesh. Pra, në total Inter do të paguajë Chelsean 6.5 milionë euro.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat