Formacionet zyrtare: Valencia – Barcelona - Bota Sot
Formacionet zyrtare: Valencia – Barcelona

Futboll

Formacionet zyrtare: Valencia – Barcelona

Më: 25 janar 2020 Në ora: 15:14
Foto ilustrim

Barcelona i shkon Valencias në “Mestalla” me të vetmin synim, fitoren.

Katalunasit me ndryshime në shtabin teknik, do të synojnë ta vazhdojnë rrugën e fitoreve, megjithëse nuk do ta kenë të vështirë përballë “lakuriqëve”.

Valencia që momentalisht pozicionohet e shtata në rendijten tabelare dhe ku për synim ka një vend në garat evropiane, do të mundohet që të shkaktojë befasi.

Gjithsesi, mbetet të shihet sesi do të rrjedhin me fillim nga ora 16:00, kurse tashmë janë mësuar edhe formacionet zyrtare të të dyja skuadrave.

Më poshtë emrat e futbollistëve që do ta nisin ndeshjen nga minuta e parë.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat