Marotta flet për Eriksen: Nuk kemi pse ta fshehim këtë gjë! - Bota Sot
Marotta flet për Eriksen: Nuk kemi pse ta fshehim këtë gjë!

Futboll

Marotta flet për Eriksen: Nuk kemi pse ta fshehim këtë gjë!

Më: 26 janar 2020 Në ora: 12:41
Beppe Marotta

 

Përpara nisjes së ndeshjes Inter-Cagliari, drejtori i zikaltërve Beppe Marotta, ka folur për “DAZN”, ku ka folur mbi afrimet e reja dhe Christian Eriksen.  

“Young dhe Moses janë profesionistë të rëndësishëm. Do t'i duhet pak kohë të ambjentohen, por Conte do të kujdeset për këtë gjë. Nuk kemi pse ta fshehim, pasi të gjithë e dinë që po negociojmë me Tottenham. Jam optimist dhe shpresoj që gjithçka të mbyllet sa më shpejt të jetë e mundur”, ka përfunduar Marotta.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat