Conte i tërbuar pas barazimit, thyen rregullat e Serie A pas ndeshjes - Bota Sot
Conte i tërbuar pas barazimit, thyen rregullat e Serie A pas ndeshjes

Futboll

Conte i tërbuar pas barazimit, thyen rregullat e Serie A pas ndeshjes

Më: 26 janar 2020 Në ora: 15:42
Pamje nga ndeshja

Trajneri i Interit, Antonio Conte, është i paparashikueshëm. Ai u tërbua pas barazimit të tretë radhazi që skuadra e tij mori ndaj Cagliarit me rezultatin 1-1.

Tekniku italian ka dalë shumë i zhgënjyer dhe i nverikosur nga fusha dhe nuk ka pranuar të flasë për mediet. 

Numri një i stolit po sheh ekipin e tij duke humbur terren në kampionat.

Conte nuk ka dashur të ballafaqohet me gazetarët pas ndeshjes së barazuar në San Siro. Ai ka thyer rregulloren e Ligës, pasi çdo trajner pas ndeshjes e ka për detyrë të flasë. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat