Klopp s’ka dilema - Bota Sot
Klopp s’ka dilema

Futboll

Klopp s’ka dilema

Më: 18 shkurt 2020 Në ora: 18:26
Klopp s’ka dilema

Jurgen Kloop ka pak dilema, për të mos thënë aspak për ndeshjen e sotme kundër Atletikos së Madridit.

Trajneri kampion i Europës do të zbresë në fushën e lojës me ekipin më të mirë dhe e ka luksin që të mos bëjë llogari.

Diferenca e madhe që ka me skuadrat ndjekëse në kampionatin anglez e lejon që të aktivizojë lojtarët më të mirë dhe të ecë i sigurt në Ligën e Kampioneve.

Në sulm do të jetë treshja e frikshme Mane-Salah-Firmino, ndërsa në mesfushë Fabinjo përpara mbrojtjes do të mbështetet nga Henderson-Vajnaldum.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat