Vogëlushi nuk di ku të shkojë, lojtarët e Arsenalit bëjnë gjestin e madh! - Bota Sot
Vogëlushi nuk di ku të shkojë, lojtarët e Arsenalit bëjnë gjestin e madh!

Futboll

Vogëlushi nuk di ku të shkojë, lojtarët e Arsenalit bëjnë gjestin e madh!

Më: 21 shkurt 2020 Në ora: 20:48
Pamje nga ndeshja

Një episod mjaft i bukur ka ndodhur mbrëmjen e kaluar përpara fillimit të sfidës. Olympiacos-Arsenal, e vlefshme për UEFA Europa League. Njëri prej vogëlushëve që qëndrojnë me lojtarët në momentin e himnit të Europa League, “humbi” rrugën dhe nuk dinte se ku të drejtohej, shkruan telesport.

Futbollistët e Arsenal në atë moment po bëheshin gati për foton e ekipit dhe kur panë vogëlushin e afruan që edhe ai të bëhej pjesë e fotos së tyre. Gjest mjaft i bukur i lojtarëve të ekipit londinez.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat