Çmenduri para derbit, zhvishet - Bota Sot
Çmenduri para derbit, zhvishet

Futboll

Çmenduri para derbit, zhvishet

Më: 7 mars 2020 Në ora: 10:38
Modelja italiane Ines Trokia

Tifozja e Interit çmend fansat para derbit të Italisë

Modelja italiane Ines Trokia surprizon fansat e saj me një video hot.

Bukoroshja Ines që njihet edhe si një tifoze e Interit, ka publikuar një video të nxehtë ku shfaq format e saj seksi.

Image

Komentet dhe pëlqimet në videon e saj kanë qenë të shumta, kjo pasi vjen vetëm dy ditë para ndeshjes së rëndësishme të zikaltërve përball Juventusit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat