Bardhi me fjalë të mëdha për ish trajnerin e Feronikelit - Bota Sot
Bardhi me fjalë të mëdha për ish trajnerin e Feronikelit

Futboll

Bardhi me fjalë të mëdha për ish trajnerin e Feronikelit

Më: 19 mars 2020 Në ora: 13:32
Bardhi me fjalë të mëdha për ish trajnerin e Feronikelit

Agim Sopi, ishte trajner i Feronikelit për disa xhiro në Superligën e Kosovës.

Tekniku që erdhi nga Suedia ishte larguar nga kjo skuadër, pas disa rezultateve jo të mira, shkruan Gazeta Olle.

Por, fjalë të mëdha për 50 vjeçarin, ka futbollisti i Levantes, Enis Bardhi.

“Agimi është një mikpritës shumë i mirë, dhe e di se si është të jem në shtëpi te ai, i kam kaluar dy vite atje në Suedi dhe fillimet e mia ishin aty, ai na ka ndihmuar shumë në ushtrime por edhe në çdo aspekt të jetës”, tha Bardhi për LajmTV.

Ai (Agimi) mund t’i ndihmojë çdo futbollisti të ri nga do që janë”, shtoi ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat