Maqedonia e Veriut-Kosova me 4 qershor, me prani të tifozëve - Bota Sot
Maqedonia e Veriut-Kosova me 4 qershor, me prani të tifozëve

Futboll

Maqedonia e Veriut-Kosova me 4 qershor, me prani të tifozëve

Më: 20 mars 2020 Në ora: 13:03
Maqedonia e Veriut-Kosova me 4 qershor, me prani të tifozëve

Maqedonia e Veriut-Kosova me 4 qershor, me prani të tifozëve.

Ndeshja gjysmëfinale e Ligës së Kombeve për EURO 2021 mes Maqedonisë dhe Kosovës do të luhet me 4 qershor me prani të publikut, kurse finalja është me 9 qershor.

Ndeshja duhej të zhvillohej me 26 mars, por u shty për shkak të koronavirusit.

Takimi do tē luhet në stadiumin Arena "Todor Proeski" në Shkup, ndërsa finalja do të luhet në Gjeorgji ose Bjellorusi./reshat ibrahimi/.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat