Gjakova jep lajmin e hidhur: Vdes në moshën 27-vjeçare - Bota Sot
Gjakova jep lajmin e hidhur: Vdes në moshën 27-vjeçare

Futboll

Gjakova jep lajmin e hidhur: Vdes në moshën 27-vjeçare

Nga: K. Goca Më: 22 mars 2020 Në ora: 14:40
Gjakova jep lajmin e hidhur: Vdes në moshën 27-vjeçare

Një lajm i hidhur është kumtuar edhe nga klubi i futbollit Gjakova. Ata në faqen e tyre zyrtare konfirmojnë lajmin për vdekjen e djalit 27 vjeçar, Lirik Islami.

“Ne si kryesi e KF Gjakova dhe të gjithë futbollistët e të gjitha grupmoshave të klubit.

Shprehim ngushëllimet më të sinqerta për humbjen e birit të tij Lirik Islami në moshën 27- vjeçare.

Image

Kryetarit KF Dardanët z. Zymer Islamit.

Me xhenet e shpërbleftë Allahu”, shkruan nga KF Gjakova.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat