Ngecin negociatat - Bota Sot
Ngecin negociatat

Futboll

Ngecin negociatat

Më: 25 mars 2020 Në ora: 16:04
Ngecin negociatat

Janë bllokuar bisedimet e rinovimit të kontratës mes Barcelonës dhe Marc-Andre Ter Stegen.

Por, sipas gazetës katalunase "Sport", të dy palë nuk po gjejnë një marrëveshje rinovimi dhe nga kjo situatë mund të përfitojë Chelsea.
Arrizabalagan, i cili nuk preferohet nga trajneri Frank Lampard.

Ter Stegen është parë në listën e të preferuarve përkrah Alisson Becker të Liverpoolit dhe Jan Oblak të Atletico Madridit.

Juventusi dhe Bayern Munichu po monitorojnë gjithashtu situatën e portierit gjerman dhe mund të tentojnë transferimin e tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat