Mesazhi i Granit Xhakës - Bota Sot
Mesazhi i Granit Xhakës

Futboll

Mesazhi i Granit Xhakës

Më: 26 mars 2020 Në ora: 14:19
Mesazhi i Granit Xhakës

Në tetor të vitit të kaluar, futbollisti i njohur shqiptar, Granit Xhaka, u bë baba për herë të parë.

Mesfushori i Arsenalit nuk ngurron që në rrjetet sociale të publikoje imazhe të ndryshme pranë të bijës, siç ka vepruar edhe tani.Xhaka ka shpërndarë një fotografi me vajzën, teksa nuk ka munguar edhe një dedikim emocional nga ana e tij.

Nëpërmjet një postimi Xhaka ka treguar se si po e kalon kohën në karantinë, në Londër.

“Tani . Ka një orar lëvizjeje.

Parqet e lojërave, fushat sportive, parqet dhe të gjitha dyqanet duhet të mbyllen. Ne dalim nga shtëpia vetëm kur është absolutisht e nevojshme dhe kur jemi në shtëpi kalojmë kohën bashkë! Familja ime më jep shumë forcë – ne argëtohemi së bashku dhe përpiqemi t’ia kalojmë sa më mirë. Si po e kaloni ju kohën?”, ka shkruar futbollisti pranë postimit në Instagram.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat