Shakira, Pique nuk e lë rehat dhe e ngacmon - Bota Sot
Shakira, Pique nuk e lë rehat dhe e ngacmon

Futboll

Shakira, Pique nuk e lë rehat dhe e ngacmon

Më: 26 mars 2020 Në ora: 15:54
Shakira, Pque nuk e lë rehat dhe e ngacmon

Koronavirusi ka izoluar shumë njerëz në shtëpitë e tyre, për shkak të panikut të përhapjes së këtij virusi famëkeq.

Izolimit nuk mund t’i shpëtonte as mbrojtësi i Barcelonës, Pique, i cili tashmë është duke qëndruar me bashkëshorten e tij, Shakira në shtëpi.

Pikërisht kjo e fundit duke se po e shfrytëzon këtë moment për të bërë kurs online dhe për të mësuar diçka nga interneti.

Një moment nga kjo Pique e ka shpërndarë edhe në rrjetet sociale teksa e shoqëron me shkrimin: “Duke studiuar filozofi! B*** e zgjuar!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat