Asamoah mund të mbyllë aventurën e tij - Bota Sot
Asamoah mund të mbyllë aventurën e tij

Futboll

Asamoah mund të mbyllë aventurën e tij

Më: 29 prill 2020 Në ora: 13:27
Asamoah mund të mbyllë aventurën e tij

Kwadwo Asamoah mund të mbyllë aventurën e tij te Inter në përfundim të këtij sezoni.

Ganezi ka luajtur shumë pak pas problemeve të shumta me dëmtimet dhe me ardhjen e Biragit apo Ashley Young, ai është një zgjedhje e tretë e trajnerit Conte.

Asamoah mund të transferohet në kampionatin turk, ku sipas mediave vendase është Fenerbahce që ka shprehur interes për shërbimet e tij.

31-vjecari u transferua te Inter në verën e vitit 2018 me parametra zero, ndërkohë që ka një kontratë deri në qershor 2021.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat