Sulm në zemër, menaxheri i Holandës përfundon në spital - Bota Sot
Sulm në zemër, menaxheri i Holandës përfundon në spital

Futboll

Sulm në zemër, menaxheri i Holandës përfundon në spital

Më: 3 maj 2020 Në ora: 19:35
Ronald Koeman

Ronald Koeman, menaxheri i kombëtares së Holandës, ka përfunduar në spital gjatë ditës së sotme.

Një ambulancë u dëgjua sot në shtëpinë e tij, pasi Koeman kishte pësuar një sulm në zemër.

Ai u dërgua me urgjencë në spital dhe falë ndërhyrjes së specialistëve, ish-lojtari i Barcelonës shpëtoi.

Fatmirësisht, Koeman tashmë është në gjendje stabile.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat