Adriano: Dua t’u kërkoj falje tifozëve për këtë - Bota Sot
Adriano: Dua t’u kërkoj falje tifozëve për këtë

Futboll

Adriano: Dua t’u kërkoj falje tifozëve për këtë

Më: 23 maj 2020 Në ora: 14:15
Adriano: Dua t’u kërkoj falje tifozëve për këtë

Ish-futbollisti brazilian, Adriano u ka kërkuar falje tifozëve të Interit.

Braziliani ka folur për kanalin e klubit zikaltër këtë javë. “Dua të falënderoj tifozët që më bënë Perandor. I falënderoj për kohët e mira të kaluara, teksa Interi ka qenë shtëpia ime e dytë dhe është akoma sot”.

“Unë e përfundova aventurën time sepse nuk e kisha kokën në vendin e duhur pas vdekjes së babit tim. Nuk u largova sepse nuk doja të luaja për Interin, por për shkak të atij problemi personal”.

“Dua t’u kërkoj falje tifozëve për këtë dhe t’i falënderoj, sepse janë sjellë shumë mirë me mua në kohë të vështira, shpresoj të kthehem një ditë dhe t’u takoj të gjithëve”, është shprehur Adriano.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat