Ajdini me Osnabruckun nuk ia dalin ndaj Hannoverit - Bota Sot
Ajdini me Osnabruckun nuk ia dalin ndaj Hannoverit

Futboll

Ajdini me Osnabruckun nuk ia dalin ndaj Hannoverit

Nga: K. Goca Më: 23 maj 2020 Në ora: 15:11
Ajdini me Osnabruckun nuk ia dalin ndaj Hannoverit

Futbollisti shqiptar, Bashkim Ajdini, me ekipin e VfL Osnabruck mbeten pa pikë në fushën e tyre. 

Osnabruck pësoi humbje me rezultat 4:2 nga Hannoveri, në javë e 27-të të Bundesliga II.  

Për Osnabruck shënuan: Cesay (6'-nga penalltia), Amenyido (47') dhe për Hannoverin van Aken (11'-autogol), Ducksc (75'-nga penalltia e 80'), Haraguchi (85'). 

Osnabruck është në vend të 13-të me 30 pikë dhe Hannover është i 9-ti me 35 sosh. Florent Muslija qëndrojë në bankë dhe nuk ka luajt asnjë minutë për Hannoverin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat