Situata e Pjanic, boshnjaku mesazh Juventusit! - Bota Sot
Situata e Pjanic, boshnjaku mesazh Juventusit!

Futboll

Situata e Pjanic, boshnjaku mesazh Juventusit!

Më: 1 qershor 2020 Në ora: 18:17
Miralem Pjanic

Mesfushori i Juventusit, Miralem Pjanic, ka lënë një mesazh në Instagramin e tij në lidhje me të ardhmen. Boshnjaku po përflitet shumë për një kalim të mundshëm te skuadra e Barcelonës.

Ai mund të përfshihet në një shkëmbim me mesfushorin e Barcelonës, Arthurin. Braziliani nuk ka pranuar që kalojë në Itali dhe boshnjaku ende nuk mund të realizojë ëndrrën e tij për të luajtur me Juventusin.

“Koha nuk pret askënd. Shih përpara dhe shko aty ku ti beson”, – shkruan mesfushori i Juventusit. Ai duket se nënkupton se duhet të lëviz me një mesazh të tillë, mjaft të qartë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat