Gati ndryshimi - Bota Sot
Gati ndryshimi

Futboll

Gati ndryshimi

Më: 3 qershor 2020 Në ora: 14:31
Gati ndryshimi

Gati ndryshimi i stolit te Borusia Dortmundi, kandidatë ish-nxënësi i Rangnikut dhe ish-trajneri i Bajernit.

Trajneri aktual i Borusia Dortmundi Lysjen Favrë shihet gjithmonë e më larg stolit të skuadrës verdhezi.

Në media po qarkullojnë disa kandidatë që mund të zënë vendin teknikut zviceran.

Sipas “BILD”, tekniku i Salzburbut Xhese Marsk, ish-nxënës i Ralf Rangnik dhe ish-tekniku i Bajern Mynihut dhe Eintraht Frankfurtit Niko Kovaç konsiderohen si pretendentët kryesorë për të drejtuar nga sezoni i ri Borusia Dortmundin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat