Werder Bremen – Eintracht Frankfurt, lajm i keq për Rashicën - Bota Sot
Werder Bremen – Eintracht Frankfurt, lajm i keq për Rashicën

Futboll

Werder Bremen – Eintracht Frankfurt, lajm i keq për Rashicën

Më: 3 qershor 2020 Në ora: 19:53
Milot Rashica

Kanë mbetur më pak se një orë deri tek fillimi i ndeshjes Werder Bremen – Eintracht Frankfurt.

Për Werderin ky do të jetë një takim shumë i rëndësishëm në luftën për mbijetesë.

Janë bërë publike edhe formacionet zyrtare por ato nuk figuron Milot Rashica ndonëse u raportua që do të jetë i gatshëm.

Bremen në tre ndeshjet e fundit ka rritur gjasat në luftën për mbijetesë, duke marrë dy fitore dhe një barazim.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat