Kjo është kryetarja e klubit të futbollit-meshkujt, bukuroshja që po çmend - Bota Sot
Kjo është kryetarja e klubit të futbollit-meshkujt, bukuroshja që po çmend

Futboll

Kjo është kryetarja e klubit të futbollit-meshkujt, bukuroshja që po çmend

Nga: K. G. Më: 6 qershor 2020 Në ora: 17:08
Kjo është kryetarja e klubit të futbollit-meshkujt, bukuroshja që po çmend

Hermannstadt, është klub i futbollit në Rumaninë. Nuk e ka ekipin më të mirë, por ka pronaren më të bukur. Klubi është blerë nga Anamarija Prodan-Regekamf

Nuk dihet se sa qyteti i Sibu e ka shitur klubin e tij.

Mediat rumune bëjnë me dije se çmimi i Hermannstadt nuk ishte më i vogël se një milion euro, që është shuma e borxhit të klubit.

Image

Informacioni për pronaren e re është shumë më interesant.

Ajo është e martuar me Lorenci Regekamp, ​​një ish-lojtar i ekipit të parë Steaua dhe një herë anëtar i ekipit kombëtar Rumun.

Edhe pse ata jetojnë në Bukuresht, Anamaria dhe Lorenzio kanë një agjenci të regjistruar në Las Vegas.

Ish bukuroshja e Playboy gjithashtu tërhoqi vëmendjen kur ajo mbrojti publikisht Cristiano Ronaldon vitin e kaluar kundër akuzave për përdhunim të një vajze në Las Vegas.

Hermannstadt do të vazhdojë kampionatin në play-off nga 12 qershori.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat