Pedro i ofrohet Valencias - Bota Sot
Pedro i ofrohet Valencias

Futboll

Pedro i ofrohet Valencias

Më: 6 qershor 2020 Në ora: 22:53
Pedro Rodriguez

Pedro Rodriguez mund të rikthehet në La Liga.

Ylli spanjoll, i cili aktualisht aktivizohet me skuadrën e Chelsea, Pedro Rodriguze, duket se do të kthehet në kampionatin spanjoll.

Lojtari është në muajt e fundit të kontratës së tij dhe gjasat duken të vogla për një rinovim të mundshëm mes palëve.

Sipas raportimeve të ‘Super Deporte’, Pedro i është ofruar skuadrës së Valencias.

Problemi i vetëm është se lojtari duket se po preferon një kalim në Serie A, ku interesim ka shprehur Roma.

Opsionet për Pedro te Chelsea do të minimizohen edhe më shumë pas lajmeve për marrëveshjen e ‘Bluve’ me Timo Werner. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat