Bardhi kthehet me Levanten - Bota Sot
Bardhi kthehet me Levanten

Futboll

Bardhi kthehet me Levanten

Më: 12 qershor 2020 Në ora: 15:20
Bardhi kthehet me Levanten

Sot, dy ndeshje në Liga, Bardhi kthehet me Levanten në derbin ndaj Valencias, ja edhe çiftet e fundjavës.

Të premten (sot), La Liga vazhdon me dy ndeshje të tjera, e ku do tē takohen: Granada - Getafe dhe Valencia - Levante e Enis Bardhit.

Të shtunën do të ndeshen: Espanyol - Deportivo, Celta - Villarreal, Leganes - Real Valladolid dhe Mallorca - Barcelona, kurse tre ndeshje zhvillohen të dielën: Athletic Bilbao - Atletico Madrid, Real Madrid - Eibar dhe Real Sociedad - Osasuna.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat