Neymar rikthehet në Paris - Bota Sot
Neymar rikthehet në Paris

Futboll

Neymar rikthehet në Paris

Më: 14 qershor 2020 Në ora: 12:10
Neymar

Futbollisti i Paris Saint Germain është rikthyer në kryeqytetin e Francës, para rifillimit të stërvitjeve.

Ylli brazilian u largua nga Franca pasi që Ligue 1 e ka anuluar kampionatin dhe se skuadra e PSG nuk kishte angazhime.

Neymar pritet të rikthehet në fushë prej dates 22 korrik, për t’u pergatitur për ndeshjet e Ligës së Kampionëve.

Lojtari në është i lidhur me një kalim te Barcelona gjatë këtij afati kalimtar të verës, derisa nuk ka asgjë konkrete rreth transerimit të tij në ‘Camp Nou’.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat