Përplasje e frikshme në Bylis-Vllaznia, Hadroj humb ndjenjat. Futbollistët me duar në kokë - Bota Sot
Përplasje e frikshme në Bylis-Vllaznia, Hadroj humb ndjenjat. Futbollistët me duar në kokë

Futboll

Përplasje e frikshme në Bylis-Vllaznia, Hadroj humb ndjenjat. Futbollistët me duar në kokë

Më: 15 qershor 2020 Në ora: 18:15
Foto

Momente paniku në “Loro Boriçi” në sfidën Vllaznia – Bylisi. Andi Hadroj përplaset kokë më kokë me Markun dhe humbet për një moment ndjenjat.

Është dashur ndërhyrja e 2 stafeve mjekësore dhe ambulancës, që situata të qetësohej dhe për fat të mirë futbollisti është përmendur.

Menjëherë ai është nisur drejt spitalit me ambulancë për një kontroll më të detajuar.

Sfida vazhdon barazim 1 me 1.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat