Objektivi i Neymar, të shkruaj historinë me PSG-në në Champions - Bota Sot
Objektivi i Neymar, të shkruaj historinë me PSG-në në Champions

Futboll

Objektivi i Neymar, të shkruaj historinë me PSG-në në Champions

Më: 20 qershor 2020 Në ora: 12:05
Neymar

Neymari mezi po pret rinisjen e Champions League.

Me Ligue 1 tashmë të mbyllur, ndeshjet e vetme zyrtare që PSG do t’i luajë për sezonin 2019/20 janë ato në UEFA Champions League.

Braziliani ka konfirmuar se është ëndërr e tij të triumfojë në këtë garë me PSG dhe se vetëm atje po e mban mendjen.

“Kam menduar shumë për Championsin. S’mund të pres që të luajë dhe të shkruajmë historinë”, deklaroi Ney.

Me një fjalë, ai është i bindur se PSG ka kapacitete për t’i shkuar në fund Championsit që kësaj radhe, do të luhet me një ndeshje deri n’finale.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat