Moment i vështirë te Barcelona - Bota Sot
Moment i vështirë te Barcelona

Futboll

Moment i vështirë te Barcelona

Më: 3 korrik 2020 Në ora: 13:13
Moment i vështirë te Barcelona

Situata e Grizmanit tek Barcelona ka prekur fundin. Setien e la në stol në derbin kundër Atletiko Madridit për ta hedhur në fushë vetëm në dy minutat e fundit.

Kjo situatë ka prekur shumë edhe familjarët e sulmuesit francez. Babai dhe vëllai i Grizmanit “shpërthyen” në rrjetet sociale duke sharë trajnerin e Barcelonës. Por së fundmi është përfshirë edhe motra e sulmuesit francez.

Motra dhe agjenti i Grizmanit kanë kërkuar takim të menjëhershëm me drejtuesit e Barcelonës për të folur rreth çështjes së sulmuesit.

Grizman kërkon ta bëjë të qartë se pse ai po e humbet vendin në formacion. Në takim mund të diskutohet edhe për një largim të mundshëm të lojtarit kampion bote me Francën

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat