E dashura e futbollistit tregon më shumë se ç'duhet në plazh - Bota Sot
E dashura e futbollistit tregon më shumë se ç'duhet në plazh

Futboll

E dashura e futbollistit tregon më shumë se ç'duhet në plazh

Më: 5 korrik 2020 Në ora: 19:07
E dashura e futbollistit tregon më shumë se ç'duhet në plazh

Futbollisti i Sevillas i huazuar nga Real Madridi, Sergio Reguilon, po kalon shumë kohë në shoqërinë e të dashurës së tij, Martha Diaz.

Sidoqoftë, ajo po vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes nga mediat spanjolle, shkaku i linjave trupore.

Në një video, Reguilon shihet duke e gjuajtur Marthën në ujë, dhe pasi ajo del nga uji, tregon më shumë se ç'duhet.

Videoja përfundoi në "TikTok", por detaji kryesor është fshehur nga Martha.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat