Dorëzohet Ferizaj, e pranon edhe trajneri - Bota Sot
Dorëzohet Ferizaj, e pranon edhe trajneri

Futboll

Dorëzohet Ferizaj, e pranon edhe trajneri

Më: 5 korrik 2020 Në ora: 19:56
Burim Çerkini

Trepça 89 ka shënuar fitore të madhe në udhëtim te Ferizaj me rezultatin 5:2.

Kështu, Ferizaj pothuajse me këtë humbje tashmë i bashkohet Dukagjinit dhe Vushtrrisë në Ligën e Parë.

I dorëzuar pas ndeshjes u shpreh edhe trajneri i kësaj skuadre, Burim Çerkini.

Përjashtimi me të kuq? “Gjyqtarët ndikuan direkt në rezultat, nuk u merren në fushë por me ne trajnerët, dhe nuk dua të diskutojë më shumë”.

“Lojtarët nuk i kryen detyrat e tyre dhe tashmë pothuajse nuk kemi gjasa për mbijetesë”.

“Ne deri në fund do të luajë futboll cilësor edhe pse nuk kemi gjasa për të mbijetuar”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat