Suarez në histori të Barcelonës - Bota Sot
Suarez në histori të Barcelonës

Futboll

Suarez në histori të Barcelonës

Më: 5 korrik 2020 Në ora: 23:05
Luis Suarez

Luis Suarez vazhdon të shkruajë emrin e tij me germa të arta në librat e historisë së Barcelonës.

Me golin e bukur kundër Villarrealit, ai ka hyrë në mesin e tre golashënuesve më të mirë në histori të Barcelonës.

Suarez e barazoi legjendën Kubala me 194 gola dhe tani ndanë vendin e tretë me të.

I duhet vetëm edhe një që ta lë prapa

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat