Klubi anglez e do shqiptarin e Kosovës - Bota Sot
Klubi anglez e do shqiptarin e Kosovës

Futboll

Klubi anglez e do shqiptarin e Kosovës

Më: 12 korrik 2020 Në ora: 11:42
Kamberi

E ardhmja e sulmuesit të Florian Kamberit ende mbetet e pasigurt.

Ai ishte i huazuar te Rangersi në pjesën e dytë të edicionit të kaluar, derisa tashmë është kthyer te Hiberniani.

“Daily Records” raporton se Hull City është duke shprehur interesim për Kamberin.

Kur pritet debutimi me kombëtaren e Shqipërisë, për Kamberin janë interesuar dhe klube gjermane dhe polake, megjithatë vendimi se ku do të vazhdojë karrierën nuk do të jetë i lehtë për të..

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat