Manchester Utd miliona euro për yllin e Interit - Bota Sot
Manchester Utd miliona euro për yllin e Interit

Futboll

Manchester Utd miliona euro për yllin e Interit

Më: 12 korrik 2020 Në ora: 11:46
Manchester Utd  miliona euro për yllin e Interit

Manchester Unitedi dëshiron ta përforcojë mbrojtjen me qendërmbrojtësin e Interit, Milan Skriniar.

Djajtë e kuq janë favorit për ta blerë Milan Skriniarin nga Interi gjatë vetës.

Gjiganti anglez Manchester Unitedi ia ka ofruar Interit plot 64 milionë euro për Skiniarin, sipas Tuttosport.

Përveç Unitedit, në garë për sllovakun janë edhe rivali Manchester City, Real Madridi dhe Bayern Munich.

Skriniar ka lënë të kuptohet se mund ta braktisë Interin këtë verë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat