Zidane: Kam kontratë - Bota Sot
Zidane: Kam kontratë

Futboll

Zidane: Kam kontratë

Më: 18 korrik 2020 Në ora: 14:52
Zidane: Kam kontratë

Zizu si gjithmonë, nuk jep asnjë detaj sa i përket të ardhmes. Pavarësisht se vetëm sa e fitoi Ligën dhe e ka vendin e sigurt, ai nuk e di se çfarë do të ndodhë sezonin tjetër…

Vetëm sa e ka fituar La Ligën dhe e ka përkrahjen e Florentino Perez dhe gjithë futbollistëve për të vazhduar edhe shumë vite së bashku, por Zinedine Zidane refuzon të pranojë se do të jetë trajner i Real Madridit edhe sezonin e ardhshëm.

Nëse eliminoheni nga Manchester City, a do të vazhdoni një jeni trajner i Reali?

“Nuk mund të flasim për sezonin tjetër ende pa e përfunduar këtë, kemi ndeshje në La Liga, Champions….

Askush nuk e di se çfarë do të ndodhë.

Kam kontratë dhe jam i lumtur.

Jam i qetë me atë që bëj, nuk e di se çfarë do të ndodhë në të ardhmen”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat