Të bëj marrëdhënie seksuale me të... megjithatë modelja e njohur blen një klub të futbollit - Bota Sot
Të bëj marrëdhënie seksuale me të... megjithatë modelja e njohur blen një klub të futbollit

Futboll

Të bëj marrëdhënie seksuale me të... megjithatë modelja e njohur blen një klub të futbollit

Më: 23 korrik 2020 Në ora: 16:47
Modelja e njohur blen një klub të futbollit

Modelja e revistës “Playboy”, Daniella Chavez, raportohet se ka blerë një klub në kategorinë e tretë të futbollit kilian.

Chavez ka investuar në skuadrën Rancagua Sur Sports Club dhe shpreson që ta inkuadrojë atë në elitën e futbollit kilian.

Modelja kishte thënë në vitin 2015 se kishte fjetur me Cristiano Ronaldon, derisa portugezi kishte qenë në lidhje me modelen Irina Shayk.

“Cristiano ishte shumë i turpshëm në fillim, por kur e ndërtoi vetëbesimin e tij ishte mjaft burrë, edhe pse ende pak në ankth. Ai më deshi, por ideja ishte që të mos e shfaqte. Unë thjesht doja ta përmbushja ëndrrën dhe të bëj marrëdhënie seksuale me të”, kishte thënë ajo.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat