Zidane ka disa kërkesa për Perez - Bota Sot
Zidane ka disa kërkesa për Perez

Futboll

Zidane ka disa kërkesa për Perez

Më: 25 korrik 2020 Në ora: 17:23
Zidane ka disa kërkesa për Perez

Carvajal, Varane duhet të rinovojnë kontratat, derisa Isco të mos shitet.

Zinedine Zidane tashmë ka vendosur për skuadrën që e do sezonin e ardhshëm.

Ai nuk dëshiron që të shiten lojtarët që mendon se mund t’i kryejnë punë, veçuar Isco Alarconin, derisa James Rodriguez, Mariano dhe Gareth Bale nuk janë të preferuarit e tij.

Sipas Don Balon, Zizu i ka kërkuar Florentino Perezit që të mos dëgjojë oferta për Iscon, derisa ka kërkuar urgjentisht t’i rinovohen kontratat mbrojtëse, Dani Carvajal dhe Raphael Varane.

Edhe nëse s’do të ketë blerje, Zizu beson se me këtë skuadër që ka, mund të luftojë për trofe edhe sezonin e ardhshëm.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat