Ylli i Leicesterit kërkon transferimin te Chelsea

Futboll

Ylli i Leicesterit kërkon transferimin te Chelsea

Më: 29 korrik 2020 Në ora: 08:38
Ben Chilwell

Futbollisti i Leicester Cityt, Ben Chilwell, duket se ka filluar të mendojë rreth largimit të tij nga “Dhelprat”.

Sipas raportimeve të “Mirror”, Chilwell pritet t’i tregojë drejtuesve të Leicester Cityt këtë javë se dëshiron të transferohet te “Blutë” e Londrës.

Chelsea është njëra nga skuadrat më aktive sa i përket përforcimeve në skuadër, pasi që deri më tani ka zyrtarizuar dy lojtarë dhe është shumë afër Kai Havertzit të Bayern Leverkusenit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat