Meta uron Teutën për fitoren: Përgëzime “Djemve të Detit” për trofeun e rëndësishëm

Futboll

Meta uron Teutën për fitoren: Përgëzime “Djemve të Detit” për trofeun e rëndësishëm

Më: 3 gusht 2020 Në ora: 00:14
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta ka uruar skuadrën e Teutës për fitoren me Tiranën, 2 me 0.

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta ka uruar skuadrën e Teutës për fitoren me Tiranën, 2 me 0.

“Përgëzime “Djemve të Detit” për trofeun e rëndësishëm dhe sa më shumë suksese të tjera në gjurmët e legjendave të paharruara të ekipit durrsak dhe atij Kombëtar të cilët na kanë bërë krenar ndër vite”, ka shkruar Meta

Postimi i plotë:

Urime KF Teuta për fitoren e Kupës së Shqipërisë!
Përgëzime “Djemve të Detit” për trofeun e rëndësishëm dhe sa më shumë suksese të tjera në gjurmët e legjendave të paharruara të ekipit durrsak dhe atij Kombëtar të cilët na kanë bërë krenar ndër vite, si i madhi dhe i papërsëritshmi, Niko Dovana, Filip Xhai, vëllezërit Shyqyri e Haxhi Ballgjini, Petraq Ikonomi, Artur Lekbello, Xhevair Kapllani, Maksut Leshteni, Fatmir Hima e shumë e shumë yjeve të tjerë”./tch/

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat