Lazio nuk heq dorë nga Muriqi, vazhdon bisedimet me Fenerbahcen

Futboll

Lazio nuk heq dorë nga Muriqi, vazhdon bisedimet me Fenerbahcen

Më: 3 gusht 2020 Në ora: 12:51
Muriqi

Mediumi turk Fanatik, ka publikuar një artikull në të cilin flitet për ecurinë e bisedimeve në mes Lazios dhe Fenerbahces për transferimin e Muriqit.

Në këtë artikull është treguar që klubi italian është duke vazhduar bisedimet për transferimin e kosovarit dhe nuk ka hequr dorë nga ai.

Po ashtu u tregua se deri më tani në mes dy klubeve ka një diferencë prej 5 milionë eurosh për tu arritur kjo marrëveshje.

Për Muriqin po ashtu interesim kishte shprehur edhe Tottenham.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat