Drita vazhdon bashkëpunimin me Ilir Blakqorin

Futboll

Drita vazhdon bashkëpunimin me Ilir Blakqorin

Më: 3 gusht 2020 Në ora: 17:56
Ilir Blakqori dhe Ardian Nuhiu

Ilir Blakqori ka nënshkruar kontratë të re me Dritën.

Kampionët e Kosovës, Drita, kanë arritur të sigurojnë marrëveshje me mbrojtësin e krahut të majtë, Ilir Blakqori.

Blakqori ishte pjesë e rëndësishme e skuadrës së Ardian Nuhiut gjatë xhirove të fundit, duke luajtur në çdo ndeshje si startues.

Blakqori do të jetë pjesë e Dritës edhe për dy vite të tjera.

Postimi i plotë:
 

VAZHDOJMË EDHE PËR DY VITE ME BLAKQORIN

Sot zyrtaret e klubit kane arritur ta finalizojne marreveshjen me mbrojtesin e majt Ilir Blakqorin.

Blakqori me kontributin e tij ishte njeri prej lojtareve me meritore sidomos ne ndeshjet e fundit ku edhe arritem te shpallemi Kampion e qe per Ilirin ishte edhe hera e pare ne karrier e tij qe arrin te shpallet kampion.

Iliri me knaqesi ka vazhduar bashkepunimin me klubin tone edhe per dy vitet e ardhshme dhe synimi i tij eshte arritja e rezultateve pozitive ne arenen nderkombetare.

Suksese ne Champions ILIR!

FC DRITA

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat