“Basler Zeitung” raporton se Zhegrova ende mbetet një ide për Baselin - Bota Sot
“Basler Zeitung” raporton se Zhegrova ende mbetet një ide për Baselin

Futboll

“Basler Zeitung” raporton se Zhegrova ende mbetet një ide për Baselin

Më: 4 gusht 2020 Në ora: 18:47
“Basler Zeitung” raporton se Zhegrova ende mbetet një ide për Baselin

Baseli ende është në kërkim të një sulmuesi anësor të shpejtë dhe driblues për edicionin e ardhshëm.

Edon Zhegrova ende mbetet një ide për zviceranët.

Reprezentuesi kosovar ishte huazuar nga Genku te Baseli deri në këtë verë dhe ka bërë paraqitje të mira për skuadrën zvicerane.

Por, opsioni për blerjen e tij ishte shumë i shtrenjtë, duke marrë parasysh situatën e krijuar nga koronavirusi.

“Basler Zeitung” raporton se Zhegrova ende mbetet një ide për Baselin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat