Objektiv i Juventusit - Bota Sot
Objektiv i Juventusit

Futboll

Objektiv i Juventusit

Më: 4 gusht 2020 Në ora: 19:35
Objektiv i Juventusit

Juventus po përgatit sfidën kundër Lyonit në Champions League, por po punon edhe për të përforcuar skuadrën për sezonin e ardhshëm.

Sipas Il Corriere di Torino, objektivi i ri i Zonjës së Vjetër është Rodrigo de Paul.

Argjentinasi, mik i ngushtë i Dybala, mund të mbulojë disa pozicione në mesfushë. Një xhol i vërtetë që do ta përforconte ndjeshëm ekipin e Sarrit.

Marrëdhënies mes Juventus-it dhe Udineses, siç tregon operacioni Mandragora, janë shumë të mirë, por do të duhen gjithsesi shumë para.

Flitet për të paktën 40 milionë euro.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat