Ditë e veçantë për Taulant Seferin - Bota Sot
Ditë e veçantë për Taulant Seferin

Futboll

Ditë e veçantë për Taulant Seferin

Më: 4 gusht 2020 Në ora: 20:16
Ditë e veçantë për Taulant Seferin

Për Taulant Seferin, futbollistin e kombëtares shqiptare, që luan te Neuchatel Xamax, është një ditë e veçantë, pasi nëna e tij ka ditëlindjen, shkruan news-tv.

Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, futbollisti nga Kumanova i ka bërë një urim emocionues, ku ka publikuar dy foto të shoqëruara, njëra kur ka qenë i vogël në krahët e nënës së tij, me disa fjali të ëmbla.

Ja postimi: Jeta Ime nuk mund te gjej fjal per te uruar ty ket dit te madhe per ty qe esht sot , te Faleminderit per te gjitha qe ke ba per fmit e tu Zemra ime e vetme te kam gjithcka , kisha pas deshir qe te isha sot ne shpi per te festuar bashk por sidoqoft shpresoj qe sot je e lumtur dhe te deshiroj qe cdo dit e jetes tonde te jet si kjo e sotshmja vetem duke buzqeshur dhe duke qen e lumtur dhe krenare me

TE DUA SA MALET E SHQIPERIS E IMJA NAN .

Urime ditelindja me shum shendet edhe shum e shum vite tjera pran meje , abijes , abave dhe Babit te du shum dhe me mungoni shumë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat