Kadriu promovohet te Sabail FC në Azerbajxhan - Bota Sot
Kadriu promovohet te Sabail FC në Azerbajxhan

Futboll

Kadriu promovohet te Sabail FC në Azerbajxhan

Më: 4 gusht 2020 Në ora: 20:17
Kadriu promovohet te Sabail FC në Azerbajxhan

Florijan Kadriu është lojtar i ri i skuadrës Sabail FC nga Azerbajxhani.

Mesfushori ofensiv është promovuar te klubi i ri, dhe ky është transferi i dytë në karrierë. Ai më herët kishte luajtur edhe në Shqipëri, duke qenë pjesë e Tiranës dhe Teutës.

Në kampionatin tonë ka luajtur për Renovën, Rabotnickin, Shkupin dhe Vëllazërimin.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat