Gjyqtarja shqiptare i çmendi... - Bota Sot
Gjyqtarja shqiptare i çmendi...

Futboll

Gjyqtarja shqiptare i çmendi...

Më: 5 gusht 2020 Në ora: 15:57
Gjyqtarja shqiptare i çmendi...

Pas një sezoni të gjatë dhe të lodhshëm, ashtu sikurse futbollistët, edhe gjyqtarët kanë nisur pushimet e tyre verore.

Së fundmi ajo që ka tërhequr shumë vëmendje, është asistentja e FIFA-s, Erinda Kume.

Gjyqtarja bukuroshe ka postuar në rrjetet sociale disa foto, ku shfaqet me bikini.

Image

Erinda duket në një formë të shkëlqyer, teksa bien në sy format e saj perfekte.

Image

Gjyqtarja shqiptare i çmendi fansat...

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat