Arbnor Morina kompleton Shtabin teknik të Arbëria  - Bota Sot
Arbnor Morina kompleton Shtabin teknik të Arbëria 

Futboll

Arbnor Morina kompleton Shtabin teknik të Arbëria 

Nga: K.G. Më: 5 gusht 2020 Në ora: 18:27
Arbnor Morina kompleton Shtabin teknik të Arbëria 

Arbëria nga Dobraja e Madhe e Lipjanit, synon që të jetë befasia më e këndshme e elitës së futbollit të Kosovës.

Ish futbollisti i gjeneratës së artë të Prishtinës, Arbnor Morina, e kompleton Shtabin Teknik. 

Morina është kyetrajner i ri i kësaj skuadre dhe i ka planet e tija. 

“KF Arbëria i dëshiron mirëseardhje në familjen e madhe shtabit teknik të përbërë me kryetrajnerin Arbnor Morina, ndihmëstrajnerin Ali Osmani, ndihmëstrajnerin, Agon Krasniqi, trajnerin kondicional Arsim Tërshani dhe trajnerin e portierëve Diamant Kadriolli. Shtabit teknik i dëshirojmë shëndet dhe punë të mbarë, dhe një stinor të mbushur me suksese dhe mbi të gjitha arritjen e objektivave”, shkruan në faqen e KF Arbërisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat