Ja si është rrahur gruaja e futbollistit  - Bota Sot
Ja si është rrahur gruaja e futbollistit 

Futboll

Ja si është rrahur gruaja e futbollistit 

Nga: K.G. Më: 6 gusht 2020 Në ora: 11:38
Ja si është rrahur gruaja e futbollistit 

Daria Kiriljuk (24 vjeçe), një nga modelet më të famshme të Ukrainës, ka publikuar një foto tronditëse, ku tregon fytyrën e saj të përgjakur.

Sipas modeles, ajo dhe i dashuri i saj, futbollisti turk Baran Gunes, janë rrahur nga anëtarët e sigurisë në një plazh në Turqi.

"Unë nuk dua të heshti, dua ta tregoj atë çka ndodhi me mua, të dashurin tim dhe miqtë tanë. 

Ne u sulmuam nga rojet e sigurimit në plazh”, tha mes të tjerash modelja.
 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat