Tare në Stamboll për Muriqin

Futboll

Tare në Stamboll për Muriqin

Më: 6 gusht 2020 Në ora: 16:00
Tare në Stamboll për Muriqin

Tare në Stamboll për Muriqin, paraqet ofertë për sulmuesin e Fenerbahçes.

Lacio po e merr seriozisht transferimin e sulmuesit të Kosovës dhe Fenerbahçes Vedat Muriqin. 

Sipas “Tuttomercatoweb”, drejtori i klubit bardhekaltër Igli Tare ka udhëtuar sot drejt Stambollit për t’i paraqitur klubit turk ofertën prej 18 milionë eurosh për 26-vjeçarin.

Megjithatë, oferta e Lacios nuk kënaq ende dëshirat e Fenerbahçes pasi klubi turk kërkon jo më pak se 20 milionë për Muriqin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat